logo agencji CBS Detektywistyka

Tel. 730 830 073, 505 187 034 - 24⁄7
biuro@cbsdetektywistyka.pl
Plac Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa


CBS Detektywistyka S.C. oprócz szerokiej oferty detektywistycznej świadczy również usługi profesjonalnego wykrywania podsłuchów w Warszawie wykorzystywanych do inwigilacji technicznej, celem pozyskiwania informacji stanowiących tajemnicę prywatną lub firmową. Ofertę wykrywania, lokalizacji i usuwania urządzeń szpiegowskich kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferujemy wykrywanie podsłuchów w:

  • pomieszczeniach,
  • samochodach,
  • urządzeniach elektronicznych (telefony, komputery, laptopy, inne)

Analiza obejmuje monitoring spektrum radiowego oraz fizyczny przegląd elementów znajdujących się w badanym obiekcie w Warszawie. Do wykrywania podsłuchów wykorzystujemy nowoczesny, profesjonalny sprzęt, pozwalający na wykrycie najbardziej zakamuflowanych, zaawansowanych technicznie urządzeń podsłuchowych. Nasi współpracownicy są producentami i projektantami urządzeń szpiegowskich, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie bezbłędnie wskazać miejsce montażu, określić typ urządzenia oraz niejednokrotnie wskazać konkretnego producenta. Wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowany sprzęt pomagają nam w wykrywaniu mikro nadajników podsłuchowych, mikrofonów, dyktafonów i rejestratorów video.

Oferta obejmuje usługi wykrywania aktywnych, stale pracujących urządzeń podsłuchowych, a także uaktywnianych głosem, sygnałem radiowym, włączeniem silnika w aucie lub innym sygnałem.
Urządzenia do pozyskiwania informacji posiadające dostęp do stałego zasilania zostaną sprawdzone, a następnie mogą być zaplombowane przez naszych techników, którzy w dziedzinie wykrywania podsłuchów mają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Do sprawdzania pomieszczeń wykorzystujemy:

  • analizatory widma (analogowy oraz cyfrowy),
  • skanery z odblokowanym, pełnym pasmem demodulacji,
  • mierniki ręczne, zagłuszające (przeznaczone do wykrywania metodą brute-force).

Wyróżnia nas dyskrecja oraz wysoka skuteczność.

Profesjonalna firma detektywistyczna – CBS Detektywistyka

Działania firmy CBS Detektywistyka skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak również przedsiębiorstw i biur, które chcą uzyskać jednoznaczne informacje na temat uczciwości kontrahentów, lojalności współpracowników oraz kradzieży i oszustw w firmach. Podsłuchy – ich montaż w przestrzeniach przedsiębiorstw, biurach i gabinetach, ale również prywatnych domach to kwestia, której nie da się wykryć bez zastosowania odpowiedniego rodzaju narzędzi. W naszej firmie, w Warszawie, posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz urządzenia najnowszej generacji, które zapewniają jednoznaczne rozstrzygnięcie tej kwestii oraz ewentualny demontaż systemu podsłuchowego.

Podsłuchy – namierzanie ukrytych dyktafonów, kamer oraz pluskiew to jeden z obszarów działań, które realizujemy w naszej firmie, w Warszawie. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie dojechać do każdej miejscowości na terenie kraju, a także poza jego granice. Dysponujemy nowoczesnymi, specjalistycznymi urządzeniami, które są w stanie wykryć każde, nawet najnowsze systemy podsłuchowe. Prywatne rozmowy nagrane przez osoby niepowołane mogą stać się źródłem szantażu, oszustw lub innych groźnych konsekwencji. Nasi specjaliści zadbają o całkowite wyeliminowanie tego ryzyka – wykryją i zniszczą znalezione pluskwy, dyktafony i inne systemy podsłuchowe.

Podsłuchy Warszawa – profesjonalna firma detektywistyczna CBS Detektywistyka

Podsłuchy mogą być montowane w prywatnych domach, gabinetach, samochodach, ale również w przestrzeniach firm. Pozyskanie informacji z tego źródła może w następstwie prowadzić do wyjawienia tajemnic przedsiębiorstwa, ważnych informacji na temat działalności firmy czy też istotnych wiadomości z życia rodzinnego – firma CBS Detektywistyka, dysponująca sprzętem najnowszej generacji, w szybki sposób odnajdzie i usunie zamontowane pluskwy, nadajniki gps, dyktafony i inne urządzenia podsłuchowe. Zapraszamy do współpracy – pomożemy rozwiązać każdą sprawę. Ochronimy poufne dane i informacje przed ich przedostaniem się w ręce osób niepożądanych. Nie tylko Warszawa – działamy również poza Stolicą!

© 2017 - CBS DETEKTYWISTYKA s.c. Artur Konieczny, Szczepan MatusewiczTworzenie stron internetowych - Studio GIF