logo agencji CBS Detektywistyka

Tel. 730 830 073, 505 187 034 - 24⁄7
biuro@cbsdetektywistyka.pl
Plac Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa


CBS Detektywistyka s.c. świadczy usługi, które oparte są na wieloletnim doświadczeniu, profesjonalizmie i rzetelności. W swojej pracy kierujemy się dyskrecją, szybką realizacją zleceń i pełną anonimowością. Wykonujemy usługi detektywistyczne na terenie Warszawy, całego kraju oraz poza jego granicami. Wobec naszych Klientów kierujemy się etyką zawodową oraz lojalnością.

Powyższa działalność prowadzona jest na podstawie działalności regulowanej MSWiA w zakresie usług detektywistycznych o numerze DZiK-II-6612-87-1/16/DŚ oraz licencji detektywistycznej nr 0003691. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.

Świadczymy usługi dla różnych grup klientów – indywidualnych i biznesowych dostosowując ofertę do Państwa potrzeb. Dysponujemy skutecznymi narzędziami i metodami oraz siecią kontaktów umożliwiającymi rozwikłanie najbardziej skomplikowanych spraw.

 • Wywiad gospodarczy

   

 • Badanie lojalności partnerów biznesowych

   

 • Sprawdzanie wiarygodności i uczciwości przyszłych kontrahentów

   

 • Dochodzenia w sprawach nieuczciwych pracowników

   ‎

 • Kradzieże i oszustwa w firmach

   

 • Informatyka śledcza

   ‎

 • Wykrywanie systemów podsłuchowych

   ‎

 • Niewidoczne znakowanie osób i przedmiotów

   ‎

Oferta dla klientów indywidualnych

Zdrady, rozwody, separacja, alimenty, ustalenie ojcostwa – nasi detektywi w Warszawie podejmuje się wszelkich dochodzeń w sprawach rodzinnych i majątkowych. Nie wiesz, jak udowodnić zdradę męża lub żony? Dostarczymy Ci odpowiednie dowody zdrady małżeńskiej.

Detektyw – Rozwody, Zdrady

Nasi warszawscy detektywi najczęściej świadczą usługi polegające na poszukiwaniu dowodów zdrady, przydatnych między innymi podczas orzekania winy podczas rozwodu. Odkryjemy prawdę o związkach małżeńskich i pozamałżeńskich Twojego partnera. Zbierzemy informacje pomocne w podjęciu właściwych decyzji życiowych, do których czasami należy rozwód. Jeśli sprawdzą się podejrzenia klienta o zdradzie, detektyw dostarcza wszystkie potwierdzające ją dowody. Dla klientów naszej agencji oferujemy także usługi testerów wierności, którzy sprawdzają lojalność i podatność małżonków i partnerów na zdrady. W Warszawie jesteśmy określani jako detektywi od dowodów na zdrady.

Ustalenie ojcostwa i alimentów

Na zlecenie klienta możemy szybko i dyskretnie zdobyć próbki do badania DNA, przydatne w szczególności podczas ustalania prawdy o biologicznych rodzicach. Pomagamy także w ujawnieniu źródeł dochodów i miejsca zamieszkania byłego małżonką, który nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego, unika spraw rozwodowych oraz dotyczących zasądzenia alimentów.

Dodatkowo zakres usług detektywistycznych naszej agencji w Warszawie obejmuje obserwacje osób i obiektów, poszukiwanie osób ukrywających się i zaginionych, weryfikacje kandydatek na opiekunki i inne typowe i nietypowe zlecenia.

Pomoc w sprawach biznesowych

Oferta naszego biura obejmuje także usługi skierowane do klientów biznesowych. Przeprowadzamy wywiady gospodarcze, sprawdzamy wiarygodność partnerów biznesowych, sytuację finansową konkurentów oraz lojalność pracowników. Pomożemy w rozwikłaniu spraw dotyczących kradzieży i oszustw w firmie oraz zlokalizujemy i usuniemy systemy podsłuchowe.

Profesjonalne biuro detektywistyczne – CBS Detektywistyka

Usługi detektywistyczne CBS Detektywistyka są realizowane na terenie całego kraju, a także poza jego granicami – biuro firmy mieści się w Warszawie, jednak nasze działania wychodzą daleko poza obszar miasta. Nowoczesne narzędzia oraz sprawdzone metody pracy to gwarancja zebrania rzetelnych, niepodważalnych dowodów, które następnie mogą zostać przedłożone w sądzie i przesądzić o orzeczeniu wyroku. Nasi specjaliści działają sprawnie, pozostając niezauważonymi przez osobę, która pozostaje pod obserwacją.

Profesjonalny detektyw to osoba, która musi wykazywać się inteligencją, sprytem oraz elastycznością w doborze metod pracy – zawodowcy pracujący w naszej firmie posiadają wszystkie te cechy – jeśli chodzi o cennik działań, kwestia ta jest zależna od wielu czynników, dlatego ustalana zostaje indywidualnie podczas rozmowy z klientem. Zapraszamy do kontaktu. Warszawa to nie jedyne obsługiwane przez nas miasto – działamy również poza Stolicą!

© 2017 - CBS DETEKTYWISTYKA s.c. Artur Konieczny, Szczepan MatusewiczTworzenie stron internetowych - Studio GIF